הקורס האינטרנטי לחיות מתוך רוגע - להשתחרר מלחץ וחרדה!
.

הקורס האינטרנטי
לחיות מתוך רוגע
להשתחרר מלחץ וחרדה

החיים המודרניים הם מלאי מתחים, סטרס וחרדה. אנחנו כל כך רגילים להיות בלחץ שזה הפך להיות המצב הרגיל והמוכר, אולם לחץ וסטרס מתמשכים פוגעים בתפקוד מערכות הגוף ותורמים להיווצרות מחלות.

אני זכיתי ללמד אנשים כיצד להיות רגועים בתוך היומיום האינטנסיבי, ולמעשה בכל מצב.

הידע והכלים שאני מעביר בקורס האינטרנטי
"לחיות מתוך רוגע - להשתחרר מלחץ וחרדה"
הם משני חיים:

באמצעותם ניתן לחזק את מערכת העצבים האחראית על הרוגע, ליצור שינוי בדפוסי החומרים וההורמונים הזורמים במוח ובגוף שלנו, וליצור שינוי בדפוסי המחשבה שלנו.

הכלים הפשוטים והמעשיים שאני מעביר בקורס הם כלים שיוצרים ריפוי עמוק בכל הרמות, ולכן הכלים האלו ישפרו את המצב הנפשי, הרגשי והגופני שלך.

יחד עם הרוגע והשקט הפנימי חל שינוי בכל הרמות:

ברמה הפיזיולוגית-עצביתמערכת העצבים האחראית על הרוגע מופעלת ומתחזקת, והחומרים הזורמים בגוף משתנים לחומרים והורמונים שיוצרים שמחה, מוטיבציה, תחושה טובה, ובריאות.

ברמה הפסיכולוגית-נפשית-רגשית – התחושה שלנו הופכת להיות יותר ויותר של נינוחות, שמחה, אנרגטיות. הרגשות נוטים יותר לכיוון החיובי.

ברמה הבריאותית – המצב של רוגע פנימי, בו מופעלת המערכת האחראית על הרוגע, הוא מצב בו מתרחש ריפוי בגוף. זהו מצב שתומך בריפוי בכל מערכות ואיברי הגוף. מצב של לחץ וסטרס פנימי יוצר חולי, ומצב של רוגע פנימי יוצר בריאות. זה כל כך פשוט.

ברמה המנטלית – שינויים מתרחשים במוח, שמאפשרים תפקוד טוב וגבוה יותר מבחינה מנטלית. החשיבה בהירה וצלולה יותר. הזיכרון ויכולת הריכוז שלנו משתפרים. אנשים וילדים עם הפרעת קשב וריכוז מגלים שהם עכשיו יכולים לקרוא וללמוד ולהתרכז לאורך זמן.

• אפילו ברמה האנרגטית מתחולל שינוי – השדה האנרגטי שלנו מתחזק ופועל בתדר גבוה יותר, וזה נמדד והוכח מחקרית!

הקורס בנוי משישה שיעורי וידאו,
באורך שבין שעה ורבע לעשרים דקות,
שמחולקים על פני ארבעה שבועות.
כל שבוע מכיל:

1. שיעור וידאו או שניים,
2. הפרקים הרלוונטיים מהספר "לחיות מתוך רוגע!"
3. סרטון קצר בו אני מסכם את התרגול לאותו השבוע.

 התרגול של הכלים הנלמדים במהלך הקורס יביא כאמור לשינוי ולשיפור, לירידה ברמת הלחץ והחרדה וליותר ויותר רוגע ושקט פנימי.

תהליך רכישת הידע והכלים לשחרור מלחץ ומחרדות מועבר על ידי גם בסדנה בקבוצה. ניתן לראות פרטים על הסדנאות שלי באתר שלי כאן (:

ואתם מוזמנים כמובן לדבר איתי
050-6376075

מה אנשים כתבו לי

תומר היקר!
הגעתי לסדנא מיואשת וחסרת תקווה, בעקבות התמודדות ממושכת עם חרדות ומתחים. בארבעת המפגשים של הסדנא הענקת לי/לנו מהידע העשיר שלך ומהניסיון האישי והראית לי שאפשר לשנות דפוסי חשיבה. הענקת לי כלים לשינוי שכבר מוכיחים את עצמם.

תודה על נתינה רחבת לב.
מרים.


תומר, מברכת מידי יום על השתתפותי בסדנא! וממליצה למכרים! 
גליה


תומר יקר,
אני רוצה להודות על הסדנא הנפלאה. אני מרגיש שהכמה מפגשים האלה לקחו אותי המון קדימה, ושהחרדה בה הייתי נתון כדבר יום ביומו הולכת ומתרחקת ממני... 
גיא


זאת עובדה שבפעם הראשונה בחיי שאני ממש מרגיש שינוי... לא מרגיש אלא ממש חי אותו: בעבודה, במשפחה המדהימה שלי, בבריאות, בהכל, וזה נפלא ומדהים... 
יוסי

תומר היקר,
תודה מקרב לב על הסדנא!
עוד בונוס אדיר הוא שהתחלתי לישון ממש ממש טוב ולהירדם בקלות. לפני כן, פשוט לא הייתי מצליחה להירדם, וזה היה מאבק שלפעמים לקח שעות.
דפנה


תומר היקר,
הנאה צרופה ללמוד את הקורס!
תודה על הידע על החוויה והלימוד.
אתה מיוחד בדרכך ומאחלת שתמשיך להפיץ את כל הטוב הזה בעולם.
חיבוק ענק ממני... 
שלי


תומר היקר והאהוב!
תודה על כל רגע שהקדשת לנו בסדנא הנפלאה הזו. ללא ספק אני אנצור ואיישם כל מה שלימדת אותי! היה לי העונג להיות חלק מבית ספר אמיתי לחיים, מפעל שמייצר שלווה ושקט פנימי וכמובן שמחתי לפגוש ולהכיר אדם כמוך!
חיים


תומר היקר,
זכינו להכיר בן אדם מיוחד ונפלא שמקרין המון אור ואהבה שבאים לידי ביטוי בסדנא שאתה מעביר. קיבלנו כלים חשובים וחזקים לשינוי הרגלי חשיבה ולהגברת הביטחון, למדנו המון על עצמנו וכיצד להירגע ולנשום נכון. תודה רבה רבה לך שבחרת לחלוק איתנו את הידע הרב שיש לך בנושא התמודדות עם לחץ וחרדות ובכך עזרת לכל אחד ואחד מאיתנו לשפר את איכות החיים ולצעוד לעבר חיים של רוגע.
 
אתי


קודם כל תודה רבה לך על כל מה שלימדת אותנו, מאוד עזרת לי להקשבה עצמית, למדתי איך להרגיע את עצמי, איך על ידי מחשבות חדשות לנצח את המחשבות הטורדניות.

דבר נוסף מאוד חשוב עזרת לי להתחיל להדוף את המחלה האוטואימונית שאני סובלת ממנה זה כשמונה שנים,
שוב תודה ♥♥♥♥♥♥♥♥
 
שולי


תומר יקר,
תודה על סדנה מעשירה ומלמדת.
הגעתי עם הרבה בלבול ודאגה וכבר מהמפגש הראשון הרגשתי הקלה ואופטימיות. כאדם מעשי, שמחתי לקבל ממך כלים קונקרטיים ויישומיים לתרגול. הסיכומים ששלחת בסוף כל מפגש גם הם נהדרים ומרגיע אותי לדעת שאוכל לחזור אליהם בעת הצורך.

היה לי נעים מאד ללמוד ממך, לשמוע את הקול הצלול שלך (תרתי משמע) ולהרהר בדברים לאחר מכן.
נתת לי הרבה השראה.
תודה גדולה!
יישר כח ♥
חן


תומר היקר , מה שלומך?
אני מתחזק כל יום עוד ועוד.
איזה תהליך נפלא וחזק עברתי עם הסדנא הנפלאה שלך...
השינה חזרה אליי, אני ישן ממש טוב כמעט כל לילה.
תודה רבה!
ארז

כמה מילים עליי (:

אני נפצעתי בצבא בחוט השדרה הצווארי בשנת 1983, ומאז אני בכיסא גלגלים.

בנוסף להיותי פסיכולוג קליני, אני גם ד"ר לנוירו-ביולוגיה ממכון ויצמן למדע, דבר המקנה לי את ההבנה העמוקה על האופן בו הגוף והמוח שלנו פועלים ועובדים.

בטיפולים ובסדנאות שלי אני מעביר את הידע ואת הכלים שיוצרים שינוי וריפוי עמוקים.

עכשיו אני מעביר את הידע ואת הכלים החשובים האלו כאן בקורס האינטרנטי הזה.

 

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.